Doček Lane Pudar u Drugoj gimnaziji Mostar
Objavljeno: 28. dec 2021. | Pogledano: 87 puta

Draga naša djevojčice, budi uvijek tako draga i nasmijana, skromna i vrijedna, budi svoja i naša, budi bosanska i hercegovačka, a svjetska. Budi zvijezda vodilja i putokaz da se može uspjeti i onda kada se čini nemogućim.

Draga Lana,

u moru sivila prethodnih mjeseci, ti si bila svjetlost. Ne svojim trenerima, roditeljima, ne onima koji te poznaju, ne Mostaru, nego svima njima i svim Bosancima i Hercegovcima koji te ne znaju. Sve si nas usrećila zbog svojih uspjeha. Tvoj osmijeh je unosio sreću u domove širom ove izmučene zemlje. Ti si nada da želja i trud mogu donijeti uspjeh i kad je sve protiv nas.

Draga naša djevojčice, budi uvijek tako draga i nasmijana, skromna i vrijedna, budi svoja i naša, budi bosanska i hercegovačka, a svjetska. Budi zvijezda vodilja i putokaz da se može uspjeti i onda kada se čini nemogućim.