Peta uzastopna titula za naše odbojkašice
Objavljeno: 19. dec 2016. | Pogledano: 2594 puta
Zlatni sastav Druge gimnazije Mostar čine: Amila Mušinović, Nejla Smailhodžić, Dalila Kodro, Saliha Mujezinović, Naida Dumpor, Ilhana Džeko, Emina Brkan, Lejla Demić, Ilma Milišić, Adna Isić, Ilma Maksumić i Lejla Maksumić.

U ponedjeljak, 19. decembra 2016. godine, ženska odbojkaška ekipa Druge gimnazije Mostar u jakoj konkurenciji srednjih škola Grada Mostara osvojila je prvo mjesto. Takmičenje je ogranizovao Sportski savez Grada Mostara, a učestvovalo je 16 ekipa.

Ovo je peto uzastopno finale na nivou Grada u kojem je ekipa Druge gimanzije Mostar ponijela pobjednički pehar i titulu prvakinja Grada Mostara. Treba istaći i da je ekipa naše Škole osvojila i prvo mjesto u grupi, te tri pobjede u završnici. Ovim plasmanom naša ekipa je izborila pravo nastupa na federalnoj završnici koja će se održati u maju naredne godine.

Zlatni sastav Druge gimnazije Mostar činile su: Amila Mušinović, Nejla Smailhodžić, Dalila Kodro, Saliha Mujezinović, Naida Dumpor, Ilhana Džeko, Emina Brkan, Lejla Demić, Ilma Milišić, Adna Isić, Ilma Maksumić i Lejla Maksumić.

Čestitamo učenicama odbojkaške ekipe i njihovom treneru, profesoru Sudi Mariću, na ostvarenom uspjehu!