Projekat HEARMI - Boosting HEARts and MInds of youth with Service Learning
Objavljeno: 30. nov 2022. | Pogledano: 166 puta

Projekat HEARMI - "Boosting HEARts and MInds of youth with Service Learning" provodi Organizata Kosovare per Talent dhe Arsim (TOKA), Kosovo, u saradnji sa partnerskim organizacijama, Međunarodno udruženje „Interaktivne otvorene škole" (MIOS) Tuzla, Bosna i Hercegovina, Fundatia Noi Orizonturi, Rumunija i Forum mladih i Neformalna edukacija (Forum MNE), Crna Gora.

Danas smo imali čast ugostiti učesnike studijske posjete iz 3 države (BIH, Rumunija i Kosovo) i predstaviti naše realizovane prakse Servisnog učenja. Uživali smo u razmjeni iskustava, širenju poznanstava, razmjeni ideja.

Projekat se provodi u okviru Erasmus+ programa Evropske unije i finansijski je podržan od strane Izvršne agencije za obrazovanje, audiovizuelnu kulturu i kulturu koja djeluje u okviru ovlasti delegiranih od strane Evropske komisije.