Promocija Biltena stranih jezika i školskog lista Naš učitelj
Objavljeno: 25. maj 2019. | Pogledano: 503 puta
Dana 24.maja u kabinetu stranih jezika održana je promocija Biltena stranih jezika, koje uređuju prof. Indira Maksumić i Arnela Pandur zajedno sa svojim učenicima, te promocija školskog lista Naš učitelj, koji uređuju učenici Novinarske sekcije i prof. Seima Ekinović.
Dana 24.maja u kabinetu stranih jezika održana je promocija Biltena stranih jezika, koje uređuju prof. Indira Maksumić i Arnela Pandur zajedno sa svojim učenicima, te promocija školskog lista Naš učitelj, koji uređuju učenici Novinarske sekcije i prof. Seima Ekinović.
Učenice  Lejla Baralija i Lubna Ćurić na engleskom i francuskom jeziku su promovisale sadržaj Biltena stranih jezika, dok je učenica Anisa Selimić promovisala školski list. Promociji su prisustvovali direktor škole, Ćamil Tabaković, te brojni profesori i učenici naše škole.  Čestitamo učenicima i njihovim profesorima na  uspješno obavljenom zadatku! Bilten stranih jezika kao i školski list možete pronaći na web stranici naše škole.