Saradnja s Francuskim institutom u B i H
Objavljeno: 25. feb 2020. | Pogledano: 203 puta
Nastavljajući dugogodišnju saradnju s Francuskom institutom u BiH, Ogranak u Mostaru, Sekcija francuskog jezika naše škole ugostila je rukovoditeljicu Ogranka gđu. Jasminu Zvonić, dana 25.2.2020.godine.
       Nastavljajući dugogodišnju saradnju s Francuskom institutom u BiH, Ogranak u Mostaru, Sekcija francuskog jezika naše škole ugostila je rukovoditeljicu Ogranka gđu. Jasminu Zvonić, dana 25.2.2020.godine. Tokom posjete, gđa Zvonić upoznala  je naše učenike s mogućnostima učešća u programima Instituta ( manifestacija Frankofonija 2020, Festival frankofonog teatra, ispiti DELF za školski uzrast) i uručila prigodne poklone Instituta prvoplasiranim učenicima na školskom konkursu za izradu najbolje novogodišnje čestitke.