Znanjem gradi BiH 2020-treća nagrada Harunu Šunji
Objavljeno: 24. nov 2020. | Pogledano: 59 puta
U slopu taradicionalne manifestacije"Znanjem gradi BiH” koju organizira Perzijsko-bosanski koledž sa internatom iz Ilijaša, povodom obilježavanje Dana državnosti Bosne i Hercegovine, treću nagradu na literarnom konkursu osvojio je naš učenik Harun Šunje. 

Kao i dosad i ove godine su učestovali takmičari iz cijele Bosne i Hercegovine. Ukupno je pristiglo 104 literarna rada i isti broj likovnih radova iz osnovnih škola, te 50 literarnih radova i, također isti broj likovnih radova iz srednjih škola. Komisije su imale težak zadatak. Pobjednički radovi će se moći pročitati i vidjeti na web stranici Perzijsko-bosanskog koledža sa internatom www.pbk.edu.ba. 
Čestitamo Harunu Šunji na još jednoj u nizu literanih nagrada.