Hani Hadžović prva nagrada na školskom konkursu za izradu novogodišnje čestitke na francuskom jeziku
Objavljeno: 24. dec 2019. | Pogledano: 894 puta
Sekcija francuskog jezika je uručila set prigodnih novogodišnjih čestitki direktoru naše škole mr.sci. Ćamilu Tabakoviću dana 24. 12. 2019.godine.
Naime, članovi Sekcije su odlučili obilježiti novogodišnje praznike i kraj prvog polugodišta šk.2019/2020.godine tako što su  raspisali  konkurs za izradu najbolje novogodišnje čestitke na francuskom jeziku.
Po propozicijama konkursa, učenik pri izradi rada, između ostalog, mora prikazati logo naše škole, niz prepoznatljivih elemenata francuske kulture i u tekstu  čestitke, mora se  obratiti direktoru Škole  i svojim profesorima.
Žiri u sastavu prof.Igor Borozan, prof.Zibica Šuta i prof.Indira Maksumić primio je dvanaest učeničkih radova. Nakon zasjedanja, žiri je donio odluku da prvo  mjesto pripadne učenici Hani Hadžović (II1), drugo mjesto učenici Aneli Tule (I2), a treće mjesto učenicama Vanji Demirovski(III2) i Sanini Pajo (IV1).
Članovi Sekcije francuskog jezika se zahvaljuju svi učesnicima na realizaciji konkursa , kao i direktoru na prijemu i podršci u radu.
                                                      BONNE ANNEE!