Naše odbojkašice opet najbolje
Objavljeno: 11. apr 2018. | Pogledano: 931 puta
Odbojkašice Druge gimnazije Mostar već dugi niz godina ostvaruju najbolje rezultate kako na gradskim, tako i na kantonalnim turnirima.
U završnici Odbojkaškog turnira srednjih škola Grada Mostara koji se odigrao 11. aprila ekipa Druge gimanzije Mostar osvojila je prvo mjesto. Naše zlatne odbojkašice: Dalila Kodro, Ilhana Džeko, Saliha Mujezinović, Ilma Milišić, Emina Brkan, Adla Grebović, Hana Ljeljak, Džana Špago i Anisa Turkić su u polufinalu savladale ekipu Srednje elektrotehničke škole Mostar rezultatom 2: 0. Pobjedom su se plasirale u finale gdje su također, rezultatom 2:0 savladale Srednju medicinsku školu Sestara milosrdnica Mostar .
Odbojkašice Druge gimnazije već dugi niz godina ostvaruju najbolje rezultate kako na gradskim, tako i na kantonalnim turnirima, nažalost učešće na Federalnom takmičenju ove godine im je uskraćeno zbog nedostatka materijalnih sredstava.
Čestitamo vrijednim djevojkama i njihovom porofesoru Danijalu Veledaru na ostvarenoj pobjedi koju su izvojevali bez ijednog izgubljenog seta.